Pobierz bezpłatne dzwonki

Comentarios · 780 Vistas

Inną stronę internetową, która pozwala pobrać bezpłatne dzwonki, jest melofania.com

Oprócz dzwonka można również pobrać ikonę tapety i aplikacji. Znajdziesz ich mnóstwo na Zedge, ale nie ma prawdziwego sposobu na ich zorganizowanie. Oprócz dzwonka możesz również pobrać tapetę i NFT z tych stron. Chociaż Zedge opiera się na reklamach, nie są one niewygodne. Innym sposobem znalezienia wysokiej jakości strony internetowej jest odczytanie recenzji użytkowników.

Inną stronę internetową, która pozwala pobrać bezpłatne dzwonki, jest melofania.com. Witryna oferuje różne typy i kategorie, w tym „nowe dzwonki”, „100 najlepszych dzwonków” i wiele innych. Możesz nawet przeglądać gatunek lub artystę i posłuchać poprzedniej wersji przed pobraniem jakiejkolwiek dzwonka. Pobierz dzwonki z Melofania za darmo, ale musisz utworzyć konto, aby uzyskać dostęp do usług witryny.

Możesz utworzyć własny dzwonkimp3 za pomocą aplikacji nagrywania na smartfonie. Następnie możesz wysłać bezpłatne dzwonki do znajomych i rodziny. Musisz zapisać plik audio jako plik MP3. Powinieneś spróbować nagrać kilka razy, aby upewnić się, że otrzymasz idealny dzwonek do telefonu. Rozmiar pliku dzwonka wynosi zwykle około 300 kb. W niektórych przypadkach możesz również dostosować sposób, w jaki telefon dzwoni przed telefonem, więc upewnij się, że wybierz odpowiednią opcję dla swojego urządzenia.

Comentarios